facebook
Oryginalne panele dekoracyjne 3D na ściany – realizacje NordGips

Jako producent dekoracyjnych paneli 3D wykonanych z gipsu udostępniamy naszym klientom panele ścienne w kilkunastu wzorach. Nasze produkty są trwałe, łatwe w samodzielnym montażu i stanowią wysoce estetyczny element aranżacji wnętrz w stylu minimalistycznym, retro, klasycznym i każdym innym. Lubimy obserwować, jak dekorowane za pomocą naszych paneli pomieszczenia zyskują efekt trójwymiarowości i dodatkowej przestrzeni, dlatego z pasją i zaangażowaniem wykonujemy kolejne zlecenia w domach prywatnych i przestrzeniach komercyjnych.

Niemcy – Neuss

Jedną z naszych najciekawszych realizacji są zainstalowane przez naszego wykonawcę Darka panele 3D Bergen w miejscowości Neuss. Panele w tym przypadku zostały umiejscowione pod barem w jednym z prestiżowych niemieckich klubów.  Zobacz jak odpowiednio dobrane i pomalowane panele ścienne 3D wzbogacają dowolną przestrzeń!  Szukasz podobnego rozwiązania dla swojego mieszkania, domu lub biura? Napisz do nas lub zadzwoń!

panele dekoracyjne gipsowepanele 3d

Studio Urody w Poznaniu

Kolejna realizacja nadesłana od klienta z Poznania, ciekawe wykorzystanie Paneli 3D Helsinki. Możliwości aranżacji tym wzorem są nieskończone! Sprawdź Panel 3D Helsinki! Jedyny oryginalny dostępny tylko u nas!

RealizacjeRealizacje

Szkoła Podstawowa w Koninie

Realizacja nadesłana od naszego profesjonalnego wykonawcy z firmy Budkiewicz. Panel 3D Blokker w Szkole Podstawowej w Koninie! Już po wakacjach ucieszy oczy uczniów i wszystkich tam przebywających. Przypominamy że posiadamy bazę ponad 100 certyfikowanych wykonawców którzy czekają na Państwa zapytania. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej skontaktujcie się z nami!!

Realizacje

Luksusowy apartament

Panel 3D Oslo

RealizacjeRealizacje